Ataşehir Elektrikçi Tamir ve Bakım Servisi

Ataşehir Elektrikçi Tamir ve Bakım Servisi firmamız, İstanbul Ataşehir bölgesinde, elektronik ve uydu sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Profesyonel ekiplerimiz ile birlikte 7/24 hizmet veriyoruz. Teknik servis hizmetlerimizi haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında tüm müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimiz çalışma saatleri içerisinde bizlere ulaşabilir ve sorunlarının çözümü için ekip talep edebilirler. 

Ataşehir uydu elektrik firması olarak, bina elektrik bakımları, uydu kurulumları, elektronik cihaz montajı, güvenlik sistemleri kurulumu gibi hizmetleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor, tüm ekiplerimizin alanında uzmanlaşmasına ve uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Tüm hizmetlerimizi, türlerine göre garantili olarak veriyoruz.

Ataşehir Elektrikçi

Hizmetlerimiz

Ataşehir uydu ve elektrik firması olarak, bizlere ulaşan tüm müşterilerimize hizmetlerimizi en güvenli şekilde sunuyoruz. 

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz arasında şunlar yer alıyor;

  • Elektrik Tesisatı Arıza Giderme
  • Elektrik Hattı Çekme
  • Elektrikli Cihaz Montajı (Aspiratör, Isıtıcı)
  • Site elektrik sistemleri bakımları
  • Her türlü elektrik arızası
  • Led tv duvar montajı

Müşterilerimizin her türlü sorunlarına en iyi çözümleri bulmaya çalışıyoruz. Tüm hizmetlerimizi uzman ekiplerimizle vererek hizmet kalitemizi artırıyoruz. Tüm hizmetlerimizde önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve güvendir. Montaj ve montaj sonrasında, müşterilerimizin, tüm sistemleri en güvenli şekilde kullanmasını sağlıyoruz.

Elektrik Tesisatı İşleri

Ataşehir uydu elektrik firması olarak, tüm elektrik ve aydınlatma tesisat alanında da hizmet veriyoruz. Elektrik tesisatı alanında verdiğimiz hizmetlerimiz, elektrik tesisatı çekme, bina dışı elektrik tesisatı, bina içi elektrik tesisatı, aydınlatma sistemleri, tadilat ve tamirat, görüntülü diafon montajı, elektrikli ev aletleri tamiri gibi hizmetlerden oluşmaktadır. 

Yeni binalar için ihtiyaç duyulan sistemleri kurarken, eski binalarda, eskiyen tesisatları tamir ve değiştirme gibi işlemlerimizde bulunmaktadır. Servisimizde, elektrikli cihazların tamiri için alanında uzmanlaşmış servis elemanlarımız bulunmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir uydu elektrik olarak, Ataşehir, Kadıköy ve Ümraniye bölgelerinde bulunan tüm mahallelere hizmetlerimizi sunuyoruz. Firmamız, sitesi ya da iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşan müşterilerimize hemen ekiplerimizi yönlendiriyor ve gerekli hizmetleri veriyoruz. Firmamız ile iletişim kuranlar, hizmetlerimiz hakkında ve hizmet ücretlerimiz hakkında bilgi alabiliyorlar. Tüm müşterilerimiz online hizmetlerimizden rahatlıkla faydalanabilmektedir.

TV Montajı

Yeni bir eve taşınanlar, kullandıkları televizyonlarını duvara monte ettirme ihtiyacı duymaktadır. Firmamız, talepte bulunan müşterilerimizin her marka ve model televizyonunu duvara ya da televizyon ünitelerine montajını yapıyoruz. Uzman ekiplerimiz, televizyon montaj işlemlerini garantili olarak yapmaktadır. Kullanım yerlerine göre sabit ya da hareketli askı aparatı montajını yapıyoruz. 

Ataşehir Elektrikçi

Firmalar ve kurumlara projeksiyon montajı hizmetlerini de veriyoruz. Duvara televizyon montajlarında, askı aparatlarının dengeli olarak yerleştirilmesi önemlidir. Ayrıca montajın yapılacağın duvarın sağlam olması güvenlik açısından önemlidir. Televizyon bağlantı aparatlarını duvara dübel sistemi ile vidalayarak yapıyoruz. Terazi ile dengeleyerek televizyonun montajını simetrik olarak yapıyoruz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Ev ve iş yerleri için güvenlik kamera sistemleri, hırsızlık gibi olayları önleme açısından önemlidir. Firmamız, uydu sistemi kurulumu gibi güvenlik kamera sistemi kurulumlarını da güvenli ve garantili olarak yapmaktadır. Kurulum yapılacak olan yerin keşfini yaparak, kaç adet ve hangi özelliklerde kamera kullanılacağı, kayıt cihazının yerleştirileceği yer ve kablolama sistemi için proje hazırlıyoruz. Güvenlik kamera sistemleri kurulumunda, montaj işlemlerine 1 yıl ürünlere ise 2 yıl garanti veriyoruz. Bu hizmetlerimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanmaya çalışıyoruz. Güvenlik alarm ve kamera sistemlerini kurarken, elektrik enerji bağlantılarını en güvenli olarak yapıyoruz.